Úvery

Refinancovanie úveru

Máte úver, či hypotéku a platíte viac ako ostatní? Ste nespokojní s výškou splátky, či s výškou úrokov, prípadne s dĺžkou splácania? Obráťte sa na nás a my vám poradíme ako vyplatiť váš úver novým, lacnejším. Aj bez poplatkov a bez dokladovania príjmu. Taktiež je možné vyplatiť viac úverov (spotrebný, hypotekárny) jedným výhodnejším úverom.

Vlastný byt, alebo dom

Určite ste už túžili bývať vo svojom vlastnom, my vám poskytneme najrýchlejšie, najspoľahlivejšie a najvýhodnejšie peniaze na kúpu, renováciu bytu či domu. Dokážeme financovať aj klientov, ktorí sú živnostníci, či majitelia s.r.o.-čiek so zaplatenou minimálnou daňou. Nepoznáme slovo nedá sa, overte si to u nás. Teraz novinka, inteligentná hypotéka, hypotéka s minimálnym preplatením.

Nesplnený sen?

Chcete si kúpiť niečo, po čom už dlho túžite, no nemôžete si to dovoliť? Napríklad nové auto? Vybavíme Vám spotrebné účelové, ale aj bezúčelové úvery za bezkonkurenčných podmienok. Rýchlo, spoľahlivo, lacno.

Leasing

Finančný a operatívny lízing osobných a úžitkových automobilov, strojov a zariadení, dopravnej techniky a nehnuteľností.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.